Marsylia w czerwcu za 236 zł - EuropejskiePodroze.pl

Marsylia w czerwcu za 236 zł

W systemie rezerwacyjnym tanich linii lotniczych Ryanair możemy znaleźć bilety za 236 zł w obie strony z podwarszawskiego Modlina do Marsylii. W tytułowej cenie możemy odbyć podróż w dniach 1-4 czerwca.

Przechwytywanie

Jeśli będziemy chcieli zostać na dłużej możemy kupić bilety za 259 zł np. w terminie 1-8 czerwca. Podobne ceny dostępne są na całą pierwszą połowę miesiąca, więc swobodnie można wybrać odpowiadającą nam datę. Podróżujemy z dużym bagażem podręcznym (55 x 40 x 20 cm i 10 kg) oraz niewielką torebką.

Marsylia w czerwcu jest idealnym miejscem na krótkiego tripa, o czym możecie się przekonać czytając relację z naszego wyjazdu. Nie jest jeszcze bardzo gorąco, ale idealnie, żeby zwiedzić miasto bądź wyjechać do oddalonego o 20 km miasteczka Cassis i podziwiać francuskie fjordy – calanques.

IMG_0488

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny publicznie.Archiwum

Ostatnie komentarze

    O stronie

    Od ponad 4 lat kilka razy w roku przemierzamy kraje Europy korzystając z tanich linii, pociągów i miejscowych autobusów. Wybieramy kierunki popularne bądź takie, o których wcześniej nie słyszeliśmy. Na stronie znajdują się relacje z różnych wyjazdów, objazdówek, eurotripów. Może być klasycznie, może być nieszablonowo - najważniejsze to być w ruchu i poznawać wciąż coś nowego.

    Powrót na górę strony